Služby

Ozvučení Osvětlení akcí, pronájem Techniky, pódia, Zastřešení,zajištění programu

Nabízíme kompletní technické zajištění kulturně - společenských akcí: ozvučení koncertů,festivalů včetně osvětlení, video projekce a dalších služeb v oboru: stavba Ground Supportu, pódií, zastřešení, pronájem Led obrazovek.

Naše firma nabízí také možnost studiové, či Live nahrávky s dodatečnou postprodukcí. Na přání zákazníka jsme schopni zajistit komplexní dodání kulturního a zábavního programu jako celku nebo jeho částí a to včetně dramaturgie a inspice.

Nášim cílem je vytvoření technických předpokladů ,zaměřených na vysokou audiovizuální úroveň kulturně společenských akcí, dle přání zadavatelů, na základě smluvních podmínek. Vždy upřednostňujeme osobní přístup, profesionální a korektní jednání.

Firemní večírky a soukromé akce

Našim cílem je poskytnout profesionální služby, zajistit kvalitní produkty,vystoupení a na základě Vašich požadavků a celou akci sestavit na klíč.

Co pro Vás můžeme udělat? – firemní večírky a soukromé akce

  • Provedeme naplánování firemního večírku podle Vašich představ
  • Zajistíme potřebné prostory pro konání akce
  • Zrealizujeme osvětlení a ozvučení.projekci apod.
  • Zajistíme zábavní program a catering

Koncerty a festivaly

Koncerty a festivaly jsou vždy náročné na vybavení a to jak zvukové tak i osvětlovací. Naše firma disponuje kvalitní technikou, která dokáže kvalitně odbavit koncerty a festivaly do cca 6 tisíc diváků.

Součástí našich služeb je také realizace pódií jejich zastřešení i stavba věží pro osvětlovací a zvukovou techniku i velkoplošné projekce.

Audio nahrávky a spoty

Realizujeme studiové nahrávaní , edit, mixáž ,mastering , včetně paltformy  AAD  nahrávek a kompletní přípravu na výrobu a lisování datových nosičů. Níže naleznete několik ukázek z naší tvorby.

Realizujeme také spoty pro rozhlasové vysílání.

Realizujeme také spoty pro rozhlasové vysílání