Novinky

Sledujte pravidelně novinky a aktuality z naší firmy.

D&B V8-V12

5. 5. 2024

Po velmi pečlivém a zdlouhavém zvážení se naše firma rohodla doplnit nabídku PA systémů o světově uznávánou značku D&B audiotechnik . Kontrétně LA systém  řady V, který zaručí na kulturních a společenských akcích dosáhnout naprosto skvělého transparetního zvukového zážitku, kdy velká přednost systému je tonalita,kdy v nejhlasitějších, tak i v pasážích nejtižších je stejná. Tuto vlastnost uvítají nejen zvukoví mistři, potažmo producenti tvrdších hudebních stylů, ale také pořadatelé akustické a klasické hudby. Vysoká kvalita světové úrovně a účinnost toho systému nás přesvědčila o tom, že volba systému značky D&B audiotechnik je správná.A v tuto chvílí již počet 38 modulů + 7x D80, Basové boxy B22 , Vgsub .

Outboard Analog

5. 5. 2024
Hardware je cool. Rozhodli jsme se vzdát standartních , ale ne tak skvěle znějících efektových a dynamických procesorů softwarových , proto máme sice pár kg vážících , ale skvělých : Bricasti , Eventide eclipse, SSL Fusion , Elisia.

10. 11. 2020

Back to Analog

20. 4. 2020

           I v tomto roce , jsme investovali a rozvijeli se , jak po tránce personální ,tak po stránce technické,  kdy se naší firmě Bsound podařila udělat investice v pořízení dalších modulů D&B  serie V , na celkový Počet 34 Kusů, subbasové boxy B22, zesilovače D80 a jiné.

  Mixpulty Dlive serie S 3000 a c 2500, navýšení počtu světel značky  Robe a jiné.

                                                   

                                                 Váš Team bsound